اینجا باران نمی‌بارد

جناب استاد کیوان داودیان، کارگردان، نویسنده، تهیه‌کننده، مدرّس، شاعر و خطاط.

متولد 1355، 7 سال سابقه تدریس با استفاده از ساده­‌ترین روش‌های انتقال مفاهیم به هنرجویان، طبق استاندادرهای آموزشی در رشته­‌های کارگردانی، فیلمنامه‌نویسی و بازیگری را در کارنامه فعالیّت‌های آموزشی خود به ثبت رسانیده است.

او در 12 سالِ گذشته، نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم‌ها و سریال‌های متعدّدی را بر عهده داشته که از آن جمله می­‌توان به کارگردانی فیلم سینمایی «هاوار» - نویسندگی و کارگردانی سریال‌­های تلویزیونی «طوبی»، «مشق شب»، «چشم­‌های بسته»، «مجتمع مهربانی» و... نویسندگی و کارگردانی فیلم‌­های داستانی «اشکی برای باران»، «وقتی تو نبودی»، «نفسی برای بادکنک»، «من رؤیا را دوست دارم»، «آخرین آرزوی پدربزرگ»، «اینجا باران نمی‌بارد»، «تپه شنی» و... نویسندگی فیلمنامه­‌های «دوستت دارم پدر»، «سرباز صالح»، «مستطیلی برای یک رؤیا»، «آخرین گلوله برفی»، «چت»، «بچه‌های باروت»، «پاریس کوچولو»، «آخرین نردبان»، «دخیل» و... و تألیف کتاب آماده چاپ «اصول و اسلوب کارگردانی تلویزیونی» بدون وجود نسخه مشابه در سراسر کشور اشاره کرد که اکثر آثار تولیدیِ مذکور در آرشیو صدا و سیما نگهداری می­‌شوند.

علاوه بر کارگردانی، 15 سال است خوشنویسی کار می‌کند. نستعلیق را بیشتر می‌پسندد و می‌گوید هنر در خانواده آن‌ها موروثی است.  تابلوی زیر نمونه‌ای از آثار اوست.

شعار همیشگی کیوان داودیان این است: همیشه یک داور، منتقد یا مخاطب باسواد و باانصافی پیدا می‌شود که آثار واقعی هنرمندان را فارغ از روابط و سفارشات ببیند و همین برای یک هنرمند کافی است.

پست الکترونیکی کیوان داودیان

وب‌سایت حقوقی کیوان داودیان

وب‌سایت اشعار کیوان داودیان

آموزشگاه آزاد سینمایی سایان

کیوان داودیان در وب‌سایت حقوقی جمعی از قضات دادسرا و دادگاه‌های تهران

من هم افتخار بازی در فیلم کوتاهی با عنوان "اینجا باران نمی‌بارد" در سال 1382 به کارگردانی استاد کیوان داودیان را داشتم.

/ 2 نظر / 67 بازدید
sara

1- عالی بود مرسی 2- اگه میخوای منو دوستام بازم بیایم به وبلاگت بیا تبادل لینک کنیم تا بازدیدتم بره بالا 3- به سایت منم یه سری بزن

آلما

سلام... ان شا لله موفق باشید . چه خط قشنگی...[گل]